Kontakt
 
 
 

Välkommen till

Södra Sallerups Ryttarförening

Den lilla ryttarföreningen med möjligheter för både hobby- och tävlingsryttare

Glädje - Gemenskap -Respekt

STYRELSEN

 

Här når du hela styrelsen: styrelsen@ssrf.net eller via formuläret till höger.

Funktion

Namn

Epost

Ordförande

Carola Granström

catarola@outlook.com

Vice ordförande

Jan Hultgren

jan.hultgren@telia.com

Kassör

Carola Granström


catarola@outlook.com

Ledamot

Marianne Andera

marianne.johansson86@gmail.com

Ledamot/

Säkerhetsansvarig

Anders Eweström

anderse@axis.com

Ledamot

Susanne Wessman

wessman.susanne@gmail.com

Ledamot

Emilia Sahlén


emilia.sahlen@granngarden.se

Ledamot/

Utbildningsanvarig

Maria Asklund

maria.h.asklund@gmail.com

Suppleant

Emma Asklund

emma.asklund@gmail.com

Suppleant

Jenny Kryhl

jenzan_80@hotmail.com

Sektioner och kommittér

Cafeteriakommittén

Maria Andersson



Carola Granström







Anläggningskommittén

Anders Eweström



Patrik Lirås




Erik Gullne







Valberedningen

Harriet Blohmé



Anita Baker







Tävlingskommittén

Susanne Wessman



Michael Murphy




Pia Hantoft

Louise Andersson




Malin Millnert







Utbildningskommittén

Maria Asklund






Medlemsansvarig

Carola Granström






Hemsidan

Emma Asklund






Ungdomskommittén

Emma Asklund



Sofia Rasmusson




Josefin Svensson




Angelica Svensson




Louise Andersson







Annonskommittén

Styrelsen



Ridhuskortansvarig

Styrelsen



Följ oss gärna på facebook

Södra Sallerups RF

Fridentorp

Box 16112

200 25 Malmö

Bankgiro 639-2070

info@ssrf.net

Swish 123 520 97 39