Kontakt

STYRELSEN

 

Här når du hela styrelsen: styrelsen@ssrf.net eller via formuläret till höger.

Funktion

Namn

Epost

Ordförande

Carola Granström

catarola@outlook.com

Vice ordförande

Jan Hultgren

jan.hultgren@telia.com

Kassör

Carola Granström


catarola@outlook.com

Ledamot

Marianne Andera

marianne.johansson86@gmail.com

Ledamot

Jenny Kryhl

jenzan_80@hotmail.com

Ledamot

Hanna Lindgren

hanna77@yahoo.se

Ledamot/Sekreterare

Emilia Sahlén


emilia.sahlen@granngarden.se

Ledamot/

Utbildningsanvarig

Maria Asklund

maria.h.asklund@gmail.com

Suppleant

Emma Asklund

emma.asklund@gmail.com

Suppleant

Sofia Kajrup

kajrup@hotmail.com

 
 
 
 

Sektioner och kommittér

Cafeteriakommittén

Maria Andersson



Carola Granström







Anläggningskommittén

Styrelsen






Valberedningen

Harriet Blohmé



Anita Baker







Tävlingskommittén

Louise Andersson



Sofia Rasmusson




Emelie Hochfellner Svensson




Carola Granström



Marianne Andera

Emma Asklund





Utbildningskommittén

Maria Asklund






Medlemsansvarig

Carola Granström






Hemsidan

Emma Asklund






Ungdomskommittén

Louise Andersson



Sofia Rasmusson




Elsa Gullne




Elin Lirås



Julia Eweström





Annonskommittén

Styrelsen



Ridhuskortansvarig

Styrelsen



Följ oss gärna på facebook

Södra Sallerups RF

Fridentorp

Box 16112

200 25 Malmö

Bankgiro 639-2070

info@ssrf.net

Swish 123 520 97 39