Kontakt

Följ oss gärna på facebook

Södra Sallerups RF

Fridentorp

Box 16112

200 25 Malmö

Bankgiro 639-2070

info@ssrf.net

Swish 123 520 97 39

 

Det är ALLTID FÖRBJUDET

oavsett årstid, att rida på

åkrarna runt Fridentorp

och utanför våra ridstigar.

Vi förstör böndernas

skördar = deras levebröd.

Respektera detta!!!

 
 
 

STYRELSEN

Här når du hela styrelsen: styrelsen@ssrf.net eller via formuläret till höger.

Funktion

Namn

Epost

Ordförande

Carola Granström

catarola@outlook.com

Vice ordförande

Jan Hultgren

jan.hultgren@telia.com

Kassör

Carola Granström

 

catarola@outlook.com

Ledamot

Marianne Andera

marianne.johansson86@gmail.com

Ledamot/

Säkerhetsansvarig

Anders Eweström

anderse@axis.com

Ledamot

Susanne Wessman

wessman.susanne@gmail.com

Ledamot

Emilia Sahlén

 

emilia.sahlen@granngarden.se

Ledamot/

Utbildningsanvarig

Maria Asklund

maria.h.asklund@gmail.com

Suppleant

Emma Asklund

emma.asklund@gmail.com

Suppleant

Jenny Kryhl

jenzan_80@hotmail.com

Sektioner och kommittér

Cafeteriakommittén

Maria Andersson

 

cafe@ssrf.net

 

Carola Granström

 

 

 

 

 

 

Anläggningskommittén

Anders Eweström

 

anlaggning@ssrf.net

 

Patrik Lirås

 

 

 

Erik Gullne

 

 

 

 

 

 

Valberedningen

Harriet Blohmé

 

valberedning@ssrf.net

 

Anita Baker

 

 

 

 

 

 

Tävlingskommittén

Susanne Wessman

 

tavling@ssrf.net

 

Michael Murphy

 

 

 

Pia Hantoft

Louise Andersson

 

 

 

 

 

 

Utbildningskommittén

Maria Asklund

 

utbildning@ssrf.net

 

 

 

 

Medlemsansvarig

Carola Granström

 

medlem@ssrf.net

 

 

 

 

Hemsidan

Emma Asklund

 

webmaster@ssrf.net

 

 

 

 

Ungdomskommittén

Emma Asklund

 

ungdom@ssrf.net

 

Sofia Rasmusson

 

 

 

Josefin Svensson

 

 

 

Angelica Svensson

 

 

 

Louise Andersson

 

 

 

 

 

 

Annonskommittén

Styrelsen

 

 

Ridhuskortansvarig

Styrelsen